Sitemize destek için lütfen reklâmlara tıklayın.

Dr. Suat Günsel Turnuvası'nın Programı Belli Oldu!

PDF Yazdır E-posta

nba14-17 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde düzenlenecek olan Uluslararası Dr. Suat Günsel Basketbol Turnuvası’nın fikstürü belli oldu.

Turnuvanın açılış maçında Galatasaray- Avenida arasında Avrupa’nın üst düzey altı takımının katılımıyla 14-17 Eylül  tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi tarafından organize edilecek olan Uluslararası Dr. Suat Günsel Basketbol Turnuvası maçlarının programı belli oldu.

 

 

Yakın Doğu Üniversitesi Spor Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre, Kadınlar Euroleague ve Eurocup’ın elit takımlarının Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir araya geleceği Uluslararası Dr. Suat Günsel Basketbol Turnuvası’nda, 6 takım A ve B Grubu olmak üzere iki grupta mücadele edecek.

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nın B Grubu’nda mücadele edeceği kupanın açılış maçında Galatasaray ile İspanya’nın CB Avenida takımları karşılaşacak.

A Grubu’nda Galatasaray, CB Avenida ve Hatay Büyükşehir Belediyespor ile B Grubu’nda Yakın Doğu Üniversitesi, ZWZ USK Prag ve Castors Braine takımlarının şampiyon olmak için kıyasıya mücadele vereceği kupa maçları, Yakın Doğu Üniversitesi RA25 Spor Salonu‘nda oynanacak. Maçlara giriş ücretsiz ve halka açık olacak.

Murat Tümer: “Sezon öncesi bu organizasyonun düzenlenmesinden büyük mutluluk duyuyoruz”

Turnuva ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Genel Koordinatörü Murat Tümer; kadın basketbolunda önemli takımların bir araya geleceği turnuvanın basketbolseverler tarafından ilgi ile izleneceğini söyledi.

Turnuvada yer alan bütün takımların zorlu bir sezonda mücadele edeceğini ifade eden Genel Koordinatör Tümer, “Uluslararası Dr. Suat Günsel Basketbol Turnuvası’nın biz de dahil olmak üzere katılan tüm takımların sezon öncesi son durumlarını görüp değerlendirme açısından çok önemli ve ciddi bir prova olacağına inanıyorum. Maçları en iyi şekilde değerlendirmek ve lige hazır bir şekilde başlamak bütün takımların isteği. Ev sahibi olarak yıllardır Avrupa Kupalarında yer alan üst düzey yabancı takımların turnuvamızı tercih etmesi bizim için önemli. Organizasyonun basketbol otoriterleri tarafından da dikkatle takip edilmeye başlanması, turnuvanın öneminin her geçen yıl katlanarak arttığının bir göstergesi. Keyifli ve güzel bir basketbol izlettireceğimiz turnuvanın sezon öncesi bütün takımlar için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Turnuva programı ise şöyle:

14 Eylül 2017 / Perşembe

17:15 Galatasaray –CB Avenida

19:30 Yakın Doğu Üniversitesi – ZWZ USK Prag

 

15 Eylül 2017 / Cuma

17:15 Hatay Büyükşehir Belediyespor – Galatasaray

19:30 Castors Braine – Yakın Doğu Üniversitesi

 

16 Eylül 2017 / Cumartesi

17:15 CB Avenida – Hatay Büyükşehir Belediyespor

19:30 ZWZ USK Prag – Castors Braine

 

17 Eylül 2017 / Pazar

15:00 A Grubu 3.sü – B Grubu 3.sü ( 5.lik ve 6.lık maçı)

17:15 A Grubu 2.si – B Grubu 2.si ( 3.’lük ve 4.lük maçı)

19:30 A Grubu 1.si – B Grubu 1.si ( Final Maçı)

 

Çözünürlük Uyarısı!

Gelişen teknoloji çağı ve Microsoft'un son yıllardaki verilerine göre ekran çözünürlük oranının oldukça artmasından dolayı, bu internet sayfamızda yüksek çözünürlük sistemine göre uyarlanmıştır.

Öngörülen ekran çözünürlüğümüz 1366x768 olarak belirlenmiştir.

Mobil Uygulama

Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımımızın Android Uygulaması Yayında!


Hatayspor Forum

Hatayspor taraftarıın birleştiği Forum sayfası aktiftir.

forum.hatayspor.org adresinden ulaşabilirsiniz.

"Skor Tahmin" oynunu katılarak, çeşitli Hatayspor ürünleri kazanabilirsiniz.

Hatayspor TV

Hatayspor'un maç özetlerini ve canlı maçlarının yayınlanacağı Hatayspor TV test aşamasındadır.

top