Hatayspor Marşı

Sitemize destek için lütfen reklâmlara tıklayın.

Daha Çok Çalışmalıyız!

Haberler - Hatayspor

Daha Çok Çalışmalıyız!

Amed Sportif Faaliyetler maçı sonrası açıklama!

Hatayspor Yönetim Kurulu üyesi ve basın sözcüsü Sabit Karadeniz ile Hatayspor Profesyonel Takım Antrenörü İlhan Palut, Amed Sportfi Faaliyetler maçı sonrasında basın mensupları ile bir araya geldi.

Basın toplantısı, Hatayspor Tesislerinde tertip edildi. Toplantıda yaptığı konuşmada Amed Sportif Faaliyetler, galibiyetinden memnun olduklarını fakat çok farklı bir skorla bitecek maçın 1-0'lık skorla bitmesini son vuruşlardaki şansızlığa bağlayan Antrenör İlhan Palut, daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Gol atma ve sonuca gitme pozisyonlarında şansızlıklar yaşadıklarını fakat bunun açıklamasının bu olmaması gerektiğini söyleyen Palut, "Daha çok çalışacağız. Son vuruşlarda halen eksiklikler yaşıyoruz. Bunun farkındayız ama daha çok çaba gösterip bu sorunu çözeceğiz." dedi.

HEDEF, İLK YARIYI EN İYİ YERDE BİTİRMEK

Amed Sportif Faaliyetler maçında rakibe doğru düzgün bir pozisyon vermediklerini söyleyen Palut, "Her maça ciddiyetle hazırlanıyoruz. Nitekim bu maça da aynı anlayışla, galibiyet için çıktık. İyi bir oyun sergiledik ve 1-0'da olsa üç puanı hanemize yazdık, mutluyuz. Tüm futbolcularıma teşekkür ederim. 2017-2018 futbol sezonunun ilk yarısında son maçta Afyonkarahisar deplasmanına gideceğiz. Çalışmalarımıza başladık. Afjet Afyonspor ciddi bir rakip ve bizde her zamanki gibi ciddi bir şekilde hazırlanıyoruz. Kimseye puan kaptırma gibi bir lüksümüzün olmadığının farkındayız. Hedefimiz galip gelerek, ilk yarıyı en iyi yerde bitirmek." İfadelerine yer verdi.

PALUT’DAN TARAFTARA TEŞEKKÜR

Profesyonel Takım Antrenörü İlhan Palut, açıklmasında kendilerini meşalelerle karşılayan, destek veren, stat içinde mükemmel bir ambiyansla yanlarında olan tüm taraftara teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi: "Amed Sportif Faaliyetler maçı günü gerçekten mükemmel bir taraftar vardı. Bizim stada girişimizden itibaren, 90 dakika boyunca desteklediler. Allah hepsinden razı olsun. Futbolcular taraftarlar sayesinde maça pozitif başladılar ve çok iyi  bir motivasyon oldu."dedi.

KARADENİZ, LÜTFÜ SAVAŞ’A TEŞEKKÜR ETTİ

Hatayspor Yönetim Kurulu üyesi ve basın sözcüsü Sabit Karadeniz, yaptığı açıklamada alışılmışın dışında bir konuya değindi. Hatayspor yönetimine ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarını sunarak şunları söyledi: "Hatayspor’da 15 yıldır yöneticiyim. İlk defa sorunsuz, problemsiz bir sezon geçiriyoruz. Gerek maddi gerek manevi anlamda bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen onursal başkanımız Hatay Büyükşehir Belediye başkanına teşekkür ederiz. Yönetim ve futbolcular adına bu teşekkürü bir borç biliyorum."dedi. Amed Sportif Faaliyetler maçında gösterdikleri destekten dolayı taraftar ile gurur duyduğunu da söyleyen Karadeniz, bunun her maçta tekrarlanmasını diledi. Karadeniz, açıklamasının sonunda Amed Sportif Faaliyetler maçı gününde çevre emniyetini sağlayan ve huzursuzluk çıkmaması adına en ufak bir ayrıntıyı bile göz önünde bulunduran Hatay Valiliği’ne, Hatay İl Emniyet Müdürlüğüne teşekkür etti.

Hatay Söz

 

Çözünürlük Uyarısı!

Gelişen teknoloji çağı ve Microsoft'un son yıllardaki verilerine göre ekran çözünürlük oranının oldukça artmasından dolayı, bu internet sayfamızda yüksek çözünürlük sistemine göre uyarlanmıştır.

Öngörülen ekran çözünürlüğümüz 1366x768 olarak belirlenmiştir.

Mobil Uygulama

Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımımızın Android Uygulaması Yayında!


Hatayspor Forum

Hatayspor taraftarıın birleştiği Forum sayfası aktiftir.

forum.hatayspor.org adresinden ulaşabilirsiniz.

"Skor Tahmin" oynunu katılarak, çeşitli Hatayspor ürünleri kazanabilirsiniz.

Hatayspor TV

Hatayspor'un maç özetlerini ve canlı maçlarının yayınlanacağı Hatayspor TV test aşamasındadır.

top