Hatayspor Marşı

Sitemize destek için lütfen reklâmlara tıklayın.

Düşünecek Çok Şey Var!

Haberler - Hatayspor

Düşünecek Çok Şey Var!

Profesyonel Takım Antrenörü İlhan Palut'tan açıklama!

Hatayspor profesyonel takım antrenörü İlhan Palut, Hatayspor Osman Çalgın Tesislerinde düzenlendiği basın toplantısında 0-2 kaybedilen Sancaktepe Belediyespor maçını değerlendirdi.

Oynanan kötü futbol nedeniyle tüm sorumluluğu üzerine aldığını ifade eden Palut, maça konsantre olamadıklarını söyledi. Palut, "Sezonun en kötü maçını oynadık. Üzülecek bir şey yok belki ama düşünecek çok şey var. Belkide rakibi yeteri kadar ciddiye almadık. Sancaktepe'nin kazandığı Kastamonu ve Keçiörengücü maçlarını izledik, analizini yaptık. Ama bizim maçta farklı oynadılar. Kalabalık bir orta saha ile çıktılar ve öncelikleri gol yememekti. 5. dakikada rakibi dörde bir yakaladık. Bu pozisyondan skor üretemedik, dönen topta da kontradan golü yedik. Erken gelen bu gole reaksiyon gösteremedik. İlk yarının son dakikasında gelen penaltı golüyle iyice demorolize olduk. İkinci yarıda da istediğimiz oyunu sergileyemedik. Rakip takım bize oranla maça çok daha iyi hazırlandı. Maçı kazanmayı hak ettiler" sözlerini kullandı.

Ligin uzun bir maraton olduğuna vurgu yapan Palut, takıma güvendiğini ve önümüzdeki hafta oynanacak olan Amed Sportif Faaliyetler maçını kazanarak çıkışa geçeceklerine inandığının altını çizdi. Palut, "Takıma güveniyorum. Evet moralimiz bozuldu. Ama işleri düzeltmek elimizde. Bunu başaracağız. 2 hafta önce mükemmel bir oyun ortaya koyanlarda aynı futbolculardı. Dolayısıyla bunu bir yol kazası olarak görüyoruz. Şimdi tüm dikkatimizi Amedsportif Faaliyetler maçına yöneltmek zorundayız. 3 puan alıp tekrar çıkışa geçmek istiyoruz” dedi.

 

Çözünürlük Uyarısı!

Gelişen teknoloji çağı ve Microsoft'un son yıllardaki verilerine göre ekran çözünürlük oranının oldukça artmasından dolayı, bu internet sayfamızda yüksek çözünürlük sistemine göre uyarlanmıştır.

Öngörülen ekran çözünürlüğümüz 1366x768 olarak belirlenmiştir.

Mobil Uygulama

Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımımızın Android Uygulaması Yayında!


Hatayspor Forum

Hatayspor taraftarıın birleştiği Forum sayfası aktiftir.

forum.hatayspor.org adresinden ulaşabilirsiniz.

"Skor Tahmin" oynunu katılarak, çeşitli Hatayspor ürünleri kazanabilirsiniz.

Hatayspor TV

Hatayspor'un maç özetlerini ve canlı maçlarının yayınlanacağı Hatayspor TV test aşamasındadır.

top