Hatayspor Marşı

Sitemize destek için lütfen reklâmlara tıklayın.

Hatayspor'a Jest!

Haberler - Hatayspor

Hatayspor'a Jest!

Hatayspor'a galibiyet sonrası jest!

Spora destekleriyle bilinen Beyza Piliç ve Hamza Efendi Baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan Hatayspor maçına gelerek maçı protokol tribününden izledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardin’li, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Küseyri ile birlikte galibiyet sevincine ortak olan Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan maç esnasında protokol tirübününe ve seyirciler baklava ikramında bulundu.

Bu jest karşılığında Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Doç. Dr. Lütfü Savaş,  Beyza Piliç ve Hamza Efendi Baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı  Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’a teşekkür etti. Doç. Dr. Lütfü Savaş, baklava tepsisinin birini alarak TFF 2. Lig Kırmızı Grup 14. hafta maçında Hatayspor sahasında İnegölspor'u 4-0 mağlup eden Hatayspor futbolcularının soyunma odasına kadar indi, futbolcuları kutladı ve eliyle de tepsi baklavadan tüm futbolculara tek tek ikram etti.

Hatayspor Antranör'ü İlhan Palut ve sporcular Beyza Piliç ve Hamza Efendi Baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı  Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan'a  teşekkür ettiler.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Doç. Dr. Lütfü Savaş'ta,  "Beyza Piliç ve Hamza Efendi Baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı  Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan'ın  spor ve sporcuya yaptığı destekleri ilgiyle izliyor ve spora olan bu katkılarından dolayı tebrik ediyoruz" dedi.

Hatay İnternet TV

 

Çözünürlük Uyarısı!

Gelişen teknoloji çağı ve Microsoft'un son yıllardaki verilerine göre ekran çözünürlük oranının oldukça artmasından dolayı, bu internet sayfamızda yüksek çözünürlük sistemine göre uyarlanmıştır.

Öngörülen ekran çözünürlüğümüz 1366x768 olarak belirlenmiştir.

Mobil Uygulama

Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımımızın Android Uygulaması Yayında!


Hatayspor Forum

Hatayspor taraftarıın birleştiği Forum sayfası aktiftir.

forum.hatayspor.org adresinden ulaşabilirsiniz.

"Skor Tahmin" oynunu katılarak, çeşitli Hatayspor ürünleri kazanabilirsiniz.

Hatayspor TV

Hatayspor'un maç özetlerini ve canlı maçlarının yayınlanacağı Hatayspor TV test aşamasındadır.

top