Hatayspor Marşı

Sitemize destek için lütfen reklâmlara tıklayın.

Şampiyonluğu İstiyoruz!

Haberler - Hatayspor

Şampiyonluğu İstiyoruz!

Hatayspor yönetiminden açıklama!

Hatayspor Kulüp Başkanı Prof. Dr. Mehmet Maden, Hatayspor profesyonel takım antrenörü İlhan Palut, basın sözcüsü Sabit Karadeniz ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla bir basın toplantısı düzenlendi.

Hatayspor Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Maden, merak edilen konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasına kendini tanıtarak başlayan Maden, daha sonra ilimiz Hatay'ın önemine vurgu yaptı. Maden, "Hatay çok önemli bir şehir, Hatay'a sevdamız var. Sporu önemsiyoruz. Sporla ilgilenen bir gençlik yetişsin istiyoruz. Son yıllarda Hatayspor olarak hep direkten döndük. Bu sene artık şampiyon olmak istiyoruz. Şu ana kadar da takım çok iyi gidiyor. Takımda düzen ve huzur var, başarı da bu sayede geliyor. Daha da iyi olacağız. İki futbolcumuz sakatlandı. Kendilerine bir kez daha acil şifalar diliyorum. Bu sene 50. yılımız, bu anlamlı sezonu şampiyonluk ile taçlandırmak istiyoruz" dedi.

Kulüp Borçları Yapılandırıldı

Kulübün borçları hakkında da konuşan Maden, "Kulübün tüm borçları yapılandırıldı. Ödeme kapsamı dışında bir borç yok. Biz Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak, yasal çerçevede kulübe maddi katkı sağlıyoruz. Sponsor arayışı içindeyiz. Yeni stadımıza kavuşmamızla beraber,  stat isim sponsorluğu, forma  sponsorluğu, antreman sahası sponsorluğu gibi kalemlerde belli bir gelir elde edeceğiz. Takımın sportif kadrosu maddi açıdan sıkıntı yaşamasın diye elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

Hedef 6'da 6

0-2 kazanılan Eyüpspor maçını değerlendiren Palut ise önemli bir galibiyet aldıklarını belirtti. Keçiören ve Menemen takımlarının ligin alt sıralarındaki takımlarla oynadıkları ve galip geldikleri haftada Hatayspor'un da puan kaybetmemesi gerektiğini söyleyen Palut, bu noktada çok değerli bir 3 puan aldıklarını aktardı.

Palut, "Maçın hemen başında gol bulduk. Farkı bir türlü açamasak da, rakibe net bir pozisyon vermedik. Bunu olumlu buluyorum. Sırada Kocaeli Birlik maçı var. Rakibe saygı duyuyoruz. Hedefimiz her zaman olduğu gibi 3 puan. Ligin ilk devresinin bitmesine 6 maç kaldı. Yarım puan kaybına bile tahammülümüz yok. 6’da 6 yapmak istiyoruz" sözlerini kullandı.

 

Çözünürlük Uyarısı!

Gelişen teknoloji çağı ve Microsoft'un son yıllardaki verilerine göre ekran çözünürlük oranının oldukça artmasından dolayı, bu internet sayfamızda yüksek çözünürlük sistemine göre uyarlanmıştır.

Öngörülen ekran çözünürlüğümüz 1366x768 olarak belirlenmiştir.

Mobil Uygulama

Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımımızın Android Uygulaması Yayında!


Hatayspor Forum

Hatayspor taraftarıın birleştiği Forum sayfası aktiftir.

forum.hatayspor.org adresinden ulaşabilirsiniz.

"Skor Tahmin" oynunu katılarak, çeşitli Hatayspor ürünleri kazanabilirsiniz.

Hatayspor TV

Hatayspor'un maç özetlerini ve canlı maçlarının yayınlanacağı Hatayspor TV test aşamasındadır.

top